Wybór grzejnika pokojowego jest nie lada wyzwaniem, szczególnie w sytuacji, kiedy jest to robione po raz pierwszy. Podstawowy podział grzejników sprowadza się do ich rozróżnienia na pionowe oraz poziome. Grzejniki poziome są najczęściej spotykane w większych pomieszczeniach domów i mieszkań jak na przykład kuchnie, czy sypialnie. Z kolei grzejniki pionowe można spotkać najczęściej we wnętrzach, których gabaryty nie są zbyt duże. Tutaj dobrym przykładem mogą być ubikacja oraz łazienka. Coraz częściej jednak grzejniki pionowe są używane także w innych miejscach.

Grzejniki pokojowe pionowe

Grzejnik FERMO pionowy - FP 4/120 Grzejnik FERMO pionowy - FP 4/120
Producent: Termix
Cena: 678,00 zł
szt.
zobacz więcej

Co cechuje grzejniki pokojowe pionowe?

Grzejniki pokojowe pionowe sprawdzą się doskonale jako zamiennik dla ich poziomej wersji. W ofercie naszego sklepu DUDIK przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na wielką korzyść towarów, które postanowiliśmy umieścić w naszym sklepie, wpływa połączenie ich praktycznego zastosowania elegancji, oraz klasy, obok których przejście obojętnym jest niemożliwe. Prezentowane przez nas kaloryfery doskonale ogrzeją pomieszczenie, a tym samym zapewnią odpowiedni stopień ciepła oraz sprawdzą się jako element dekoracyjny domu lub mieszkania. Grzejnik pionowy powinien zostać wybrany przede wszystkim w zależności od potrzeb pomieszczenia, w którym ma być zamontowany. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, wypływających z wieloletniej pracy w branży grzewczej, jesteśmy gotowi na dostarczenie produktów odpowiadających każdym potrzebom. Nie inaczej jest z grzejnikami pokojowymi.

Co odróżnia grzejniki dekoracyjne od innych produktów?

Grzejniki pokojowe pionowe dekoracyjne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na różnice temperatur oraz korodowanie. Dzięki temu zapewnią komfortowe użytkowanie przez długie lata. To jednak ich bryła oraz artystyczne wykonanie sprawiają, że kupując produkt z opisywanej kategorii, otrzymujemy produkt wyjątkowy i nietuzinkowy. Często spotykana płyta w grzejnikach klasycznych, została zastąpiona przez kolektory cieplne, których kształt oraz objętość zostały dobrane tak, aby spełniać swoje cele. Mnogość kształtów sprawia, że grzejniki pokojowe dekoracyjne znajdą miejsce w każdym pomieszczeniu. W naszym sklepie DUDIK Józef Świerczek zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką rolę odgrywa kolor akcesoriów znajdujących się w łazience. Z tego względu kupując w naszym sklepie, mogą Państwo dowolnie wybrać kolor nabywanych grzejników. Nadmienić trzeba, że do wyboru jest jedna z kilkudziesięciu barw, co sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom. Oprócz unikatowego wyglądu kaloryfery dekoracyjne są wyposażone w standardowe rozwiązania, takie jak na przykład system odpowietrzający. Niektóre z modeli dekoracyjnych mają możliwość podpięcia grzałki, co może być przydatne zwłaszcza poza sezonem grzewczym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl