Najczęściej spotykanym rozwiązaniem, mającym zapewnić ciepło w domach i mieszkaniach, jest montaż grzejnika pionowego. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie, które spełnić może cele, które są przed nim stawiane. Dobrą alternatywą dla grzejników poziomych mogą być te, które są przeznaczone do pionowego montażu. Obecnie coraz częściej poszukuje się przedmiotów, które oprócz swojej funkcji pierwotnej mają także dodatkowe cechy. Do tej kategorii przedmiotów należą grzejniki dekoracyjne pionowe. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu DUDIK Józef Świerczek, która dotyczy dekoracyjnych kaloryferów. Gwarantujemy, że oprócz wysoko funkcjonalnego przedmiotu, otrzymają Państwo także estetycznie wykonanie, które cieszy oczy.

Grzejnik AKSON 3 D Grzejnik AKSON 3 D
Producent: Termix
Cena: 4 045,47 zł
szt.
zobacz więcej
Grzejnik AKSON 4 D Grzejnik AKSON 4 D
Producent: Termix
Cena: 4 452,59 zł
szt.
zobacz więcej
Grzejnik ARGOS Grzejnik ARGOS
Producent: Termix
Cena: 1 234,92 zł
szt.
zobacz więcej
Grzejnik CENTAUR Grzejnik CENTAUR
Producent: Termix
Cena: 985,23 zł
szt.
zobacz więcej
Grzejnik ITAKA Grzejnik ITAKA
Producent: Termix
Cena: 527,67 zł
szt.
zobacz więcej
Grzejnik KETOS Grzejnik KETOS
Producent: Termix
Cena: 1 817,94 zł
szt.
zobacz więcej
Grzejnik SANTORINI Grzejnik SANTORINI
Producent: Termix
Cena: 1 089,78 zł
szt.
zobacz więcej
Grzejnik SANTORINI premium de luxe SAPX Grzejnik SANTORINI premium de luxe SAPX
Producent: Termix
Cena: 1 198,00 zł
szt.
zobacz więcej

Gdzie najlepiej stosować grzejniki dekoracyjne pionowe?

Pierwotną funkcją kaloryferów jest oddawanie przez nie do pomieszczenia ciepła, pochodzącego ze znajdującej się w nich gorącej wody. W pierwszym miejscu zatem istotne jest, aby przy użyciu zamontowanego grzejnika skutecznie ogrzać pokój. Z tego względu do pomieszczeń codziennego użytku przydadzą się raczej akcesoria grzewcze, które pozwolą w nich na spokojne i komfortowe wykonywanie swoich obowiązków. Rzecz ma się inaczej w przypadku pokoi gościnnych oraz salonów. W tych ostatnich można pokusić się o uczynienie z kaloryfera przyjemnego dla wzroku elementu wystroju. Grzejnik dekoracyjny pionowy do salonu da ciepło, przykuje uwagę naszych gości, a przy okazji będzie się nienagannie prezentował przez lata. W naszym sklepie dostępna jest cała masa kolorów i kształtów opisywanych akcesoriów grzewczych. Dzięki temu każdy klient znajdzie coś, co w pierwszej kolejności trafia w jego gust, a następnie będzie pasować wizualnie do salonu.

Czym charakteryzują się nasze grzejniki dekoracyjne pionowe?

Piękno pionowego kaloryfera tkwi przede wszystkim w jego bryle, która jest zbudowana z ramy oraz z kolektorów grzewczych. W przeciwieństwie do grzejników klasycznych poszczególnym elementom grzejników dekoracyjnych nadaje się nietypowe kształty oraz niecodziennie zestawia się ze sobą pewne rozwiązania. W ten oto sposób mogą Państwo wybrać modele, których drabinki są bardzo cienkie i niewielkie, jak i takie, które swoim kształtem przypominają nieco styl retro. Smukłość, subtelność oraz wysmakowanie prezentowanych rozwiązań dają gwarancję wprowadzenia jakości do salonu. Grzejniki dekoracyjne cechują się także doskonale dobranymi proporcjami długości, szerokości oraz wysokości. To wszystko sprawia, że nie wyglądają topornie, ale lekko i finezyjnie. Cechą praktyczną naszych produktów jest doskonałe rozprowadzanie przez nie ciepła. Oferujemy Państwu wybór koloru, w których grzejniki dekoracyjne zostaną do Państwa dostarczone. Do wielu z prezentowanych modeli istnieje możliwość podłączenia grzałki i uniezależnienie pracy danego grzejnika od działań sieci ciepłowniczej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl